hello@contentgenerationtr.com

Biz Kimiz?

Biz, Content Generation bünyesinde toplanmış bağımsız çalışan bir iletişim yaratıcıları grubuyuz. İçeriklerin yaratıldığına değil, onlarla yaşadığımıza inanıyoruz. Bizler, bağlantıda olmayı, yaratıcılığı, özgürlüğü ve iletişimi hayatımızın merkezinde tutuyoruz

Content Generation Nedir?

Bağımsız çalışan/çalışmak isteyen Generation C’nin dijital bilgi birikimi ve bakış açısını, bu jenerasyon ile çalışmak ve/veya bu jenerasyonu anlamak isteyen marka/müşterilerle bir araya getirecek bir havuz oluşturuyoruz. Bu havuzdan seçilecek doğru freelancer’ları doğru müşteri ile eşleştiriyoruz. Yalnızca sosyal medyada değil dijitalde, konvansiyonelde, basılıda, PR’da, sosyal sorumlulukta yenilikçi vizyon ve proaktivitenin gücünü sizinle buluşturuyoruz.

Generation C Ne Demek?

Generation C, ilk olarak Brian Solis tarafından “yeni tüketici grubu” olarak tanımlanan bir kavramdır. Gen C; sürekli bağlantıda olan, kullanıcı kaynaklı içerik akışının ardındaki kişileri tanımlamak için kullanılan bir terim. Yaştan bağımsız yaşam tarzı ile tanımlanan bir grup.
Sosyal medya ile yaşayan, çabuk seven, çabuk bıkan yenilikleri ilk deneyen, eleştiren ve sorgulayan bir topluluk.
Özünde Nielsen tarafından yaygınlaştırılan terim, Google ve Youtube gibi veri işleyen şirketler tarafından sahiplenildi. Ve yaptıkları araştırmalarda bu terimi etkileşim ve tüketici katılımı manasında kullandı.
Bizim ise tüm ekibimiz Generation C mensuplarından oluşuyor. Böylece yeni nesil tüketicinin empatisini mükemmel kuruyoruz. Biz neredeysek onları da orada buluyor, mesajlarımızın hedefi bulduğundan emin oluyoruz.

Content Generation Sosyal Etki Alanı

Bir sosyal girişim olarak kendimize seçtiğimiz Sosyal Etki Alanımız gençlere istihdam yaratmak. Tüm operasyonumuzu Brileşmiş Milletler’in 2030 yılı hedefli Küresel Amaçları’ndan, 8. no’lu küresel amaç çerçevesinde şekillendiriyoruz. Generation C bizim için; bağımsız çalışan iletişim profesyonelleri kesimine mensup genç insanlar olarak anlam kazanıyor. Bu gençlere yaşam kalitelerinden ödün vermeden gelir elde edebilecekleri bir platform sunuyoruz. Sahip oldukları yetenekleri ile parlayabilecekleri ve samimiyetlerini koruyabilecekleri iş ortamları yaratmayı amaçlıyoruz.

8.Hedef kapsamında sosyal kollektifimize dahil olan gençlere yönelik; sosyal farkındalık, mesleki yetkinlikler, kişisel gelişim vb. konularda eğitimler düzenleme misyon ediniyoruz. Bu doğrultuda, ekibimizin ihtiyacına yönelik olarak, usta/çırak ilişkisi çerçevesinde webinar, atölye ve workshop’lar hayata geçiriyoruz.

Content Generation Kimlerden Oluşuyor?

Yeni nesil iletişim profesyonellerini bünyesinde toplayan bir topluluk. İçerik denilince akla gelecek her alandan “yetenek”ler bizimle. Tasarımcılar, Çizerler, Yazarlar,  Editörler, Fotoğrafçılar, Videocular, Yazılımcılar, Sosyal medya yöneticileri… Her ekibin başında en az 20 yıl deneyimli bir mentor yönetici var ve bu ustalar genç iletişim tasarımcılarını yönlendiriyor. Böylece iş başında eğitimle, iletişim profesyonelleri profesyonel hayata adapte oluyor.