hello@contentgenerationtr.com

Ne Yapıyoruz?

Yaptığımız her işi, sağlam bir stratejiye dayandırmak bizim için vazgeçilmez bir unsur. Ne söyleyeceğimiz kadar, nerede söyleyeceğimiz, nasıl söyleyeceğimiz ve nasıl göstereceğimiz aynı stratejinin yapıtaşlarını oluşturur. Markanın ihtiyacını, doğru sorular ve doğru reklamveren iletişimi ile beraberce tanımladığımız, derinlemesine anladığımız, brief sürecini çok önemsiyoruz.

Böylece, üzerinde uzlaştığımız bir iletişim stratejisiyle, yol haritamızı ve araçlarımızı incelikle planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Görsel iletişim kodlarını kurgularken, markanın ana mesajıyla örtüşen, teknik ve estetik doğruları karşılamasına dikkat ediyoruz.

Yatırımın geri dönüşünü ölçümleyerek, sürdürülebilirliği sağlıyoruz. Özellikle dijitalin hızlı değişimlerini ve trendlerini, birlikte çalıştığı yaratıcı ekipten öğrenmek isteyen reklamverenlerimizin empatisini kuruyoruz. Onların Türkiye’deki rakipleri ile değil, dünya ile paralel bir iletişim dili yakalamalarını sağlıyoruz. Proaktif yaklaşımımızla, onları rakiplerinin önüne geçiriyor ve omni-channel dünyasında birbiriyle tutarlı içerikler yaratmalarını sağlıyoruz.

Strateji

Kurucumuz ve başkanımız, 20 yılı aşkın süredir strateji, reklam, pazarlama, iletişim, pr, sosyal sorumluluk, kaynak yaratma, lisanslama gibi bir çok alanda deneyime sahip, ödüllü projeler yaratmış bir iş insanı.

Dijital

Dijital projelerin başında görev alan dijital direktörümüz,  content stratejisi ve editörlük alanında 15 yılı aşkın süredir, Türkiye’nin önde gelen kurum ve markalarında görev almış bir profesyonel.

Görsel İletişim

Görsel iletişim ve prodüksiyon direktörümüz, 25 yılı aşkın süredir reklam fotoğrafçılığı, öğretim üyeliği ve görsel iletişim danışmanlığı yapmakta olan bir görsel yönetmen.